טיפולי פנים

תחום הקוסמטיקה צבר תאוצה בשנים האחרונות.

בין מגוון הטיפולים המוצעים בתחום, ניתן לראות את הביקוש הנרחב מאוד עבור טיפולי פנים.

הפנים הן האיבר הראשון שאנו מראים, כיום, אין דרך מקובלת להסתיר את הפנים ולכן הן גם האיבר המושקע ביותר, אנשים מנקים את הפנים בדרכים שונות, מגלחים, מורטים שערות, מאפרים את הפנים ומקפידים על מראה אסתטי ככל שניתן.

הפנים הן גם הרושם הראשוני שמקבלים עלינו וזו גם אחת הסיבות שמביאה את התחום של טיפולי פנים להיות נפוצים ומבוקשים כל כך.

סיבה נוספת לביקוש הנרחב לטיפולי פנים היא שיש קושי ממשי לטפל בפנים באופן עצמאי, קשה לראות את כל האזורים בפנים ובמקרים רבים רק אדם חיצוני יוכל לראות אזורים מסוימים בהם בצורה טובה מספיק.

טיפולי פנים מוצעים כיום במגוון אפשרויות, אך המשותף לכל דרכי הטיפול הוא תכלית הטיפול, כל הדרכים מבקשות לנקות את הפנים משומנים מיותרים, להסיר עור יבש מיותר ולהחדיר לחות לעור.

אחרי טיפולי פנים יש תחושה של פנים חדשות.

במהלך טיפולי פנים, על כל סוגיהם, משתמשים בחומרים שונים ועור הפנים עובר שלבים שונים כדי להגיע לניקוי יסודי של עור הפנים.

כיום, יש חומרים מתקדמים מאוד שמאפשרים פתיחה קלה של נקבוביות העור ומביאים אותו למצב שמאפשר לנקות אותו בקלות ולהוציא את השומנים החוצה ללא כאבים וסימנים שהיו מאפיינים טיפולי פנים בעבר.

טיפולי פנים מתקדמים כוללים גם סדרה של לחויות שונות, החדרת לחויות בריכוזים שונים לשכבות השונות של העור מביאה את העור לרמת רכות מרבית, ברק וניקיון.

על ידי כל אלו ניתן להגיע לעור פנים נקי ולתחושת רעננות מקסימלית שמקנה תחושה של פנים חדשות.

תדירות טיפולי פנים

מרבית השיטות של טיפולי פנים מותירות את עור הפנים נקי ורך וזה תוצר של החומרים שהוחדרו לעור במהלך טיפולי פנים, על סוגיהם השונים, אך יחד עם זאת, במהלך החדרת החומרים, מוסיפים גם חומרים שנותרים פעילים לטווח של מספר ימים, חומרים אלו חודרים לשכבות העמוקות של העור ופועלים בו למשך זמן מה, מה שמשרה מראה עור יפה וקטיפתי לפחות שבועיים אחרי טיפולי פנים.

טיפולי פנים מתמקדים בעיקר בניקוי העור ועל כן יש להמתין בין טיפול לטיפול פרק זמן לפי המלצת המטפל או המטפלת שמבצע את שיטת טיפולי פנים שבחרתם, משך הזמן משתנה בין הסוגים השונים של טיפולי פנים ומומלץ לשמור על תדירות מתאימה כדי לשמר את התוצאה ולהתרגל להראות תמיד עם עור פנים נקי ורענן ממש כמו מיד אחרי טיפולי פנים.

טיפולי פנים טובים גם למצבי אקנה, במצבים כאלו מומלץ מאוד לעשות סדרה של טיפולי פנים ממש לפי הוראות המטפל כדי להגיע לתוצאות המרביות ולשמר אותן.

בכל בעיה שיש לכם פנו לתחום טיפולי פנים וחפשו את השיטה שתועיל לכם.

אם את גרה באזור רמלה לוד או הסביבה את מוזנת ליהנות מטיפול הפנים שמוצעים אצלנו:

טיפולי פנים GUINOT

טיפול אנטי אייג’ינג

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest