טיפולי הבהרה

נשים רבות סובלות מעור פנים לא אחיד, אם תודות לכתמי שמש, אם מפיגמנטציה מסיבות הורמונליות ואם  מגורמים אחרים.

טיפולי הבהרה-פנים זהו אחד הטיפולים המוצעים לאלו מביניכם שמעוניינים לשפר את גוון עור הפנים  שלהם.

טיפולי הבהרה-פנים מתאימים להבהרת כתמי עור ופיגמנטציה בשיטה קוסמטית מתקדמת.

טיפולי הבהרה-פנים הם סדרת טיפולים אשר לפני הטיפול הראשון בסדרת טיפולי הבהרה-פנים, מומלץ לעבור טיפול פנים קל לניקוי הנקבוביות, דבר שייקל על ההליך הטיפולי שתעברו בטיפולי הבהרה-פנים.

אורך טיפולי הבהרה-פנים הנו כשישים דקות ומספר הטיפולים בסדרת טיפולי הבהרה-פנים נתון לבחירת המטופל/ת ובהתאם למצב עור הפנים ההתחלתי.

בעיה נפוצה אצל נשים המגיעות לעבור טיפולי הבהרה-פנים היא פיגמנטציה, פיגמנטציה (כתמי עור) היא אחת מבעיות העור האסתטיות המורכבות לפתרון.

מלנוציטים הנמצאים בתוך שכבות העור העמוקות הם המקור לבעיית הפיגמנטציה אשר מבקשים לפתור בהליך של טיפולי הבהרה-פנים.

עור הפנים שלנו הוא חכם וכל חשיפה לשמש מרגע היוולדנו נשמרת בזיכרון העור וגורמת לו לאותם תאי עור לייצר יותר מלנין, מלניו מגן על העור מפני פגיעה, עם השנים בתום תהליך מורכב זה נוצר כתם לא אסתטי על העור.

טיפולי הבהרה-פנים זוהי ההתערבות האסתטית הנדרשת כדי להבהיר את כתמי העור ולהטיב עם מצב עור הפנים ומראהו.

טיפולי הבהרה-פנים יעילים גם לפיגמנטציה הנגרמת בשל שינויים הורמונליים, הריון, נטילת גלולות נגד הריון, מתח נפשי, תורשתיות ועוד סיבות רבות אותן ניתן למנות, בכל סיבה ומכל מקור התוצאה היא כתמים לא אסתטיים על העור בגדלים שונים ובמידת כהות שונה.

טיפולי הבהרה-פנים מונים מספר שלבים בהם משתמשים בחומרים שונים.

טיפולי הבהרה-פנים מתקדמים כוללים שימוש בחומרים טבעיים כמו ויטמין סי, אצות שמרגיעות את העור וכן חומרים סינטטיים ביו – טכנולוגיים, במהלך הטיפול משתמשים בחומרים ובמכשיר מיוחד שגורם לנקבוביות העור להיפער לזמן מה כדי שהחומרים יחדרו פנימה וישארו פעילים גם בתוך עור הפנים.

טיפולי הבהרה-פנים מומלצים לכל אלו שאינם שלמים עם מראה עור הפנים, שמאסו בכתמי העור הלא אסתטיים ולאלו החולמים על עור במרקם ובגוון אחיד.

טיפולי הבהרה-פנים ניתן למצוא אצל מגוון קוסמטיקאיות, טיפולי הבהרה-פנים צברו תאוצה גדולה בשנים האחרונות ואנו עדים לתוצאות מרשימות מאוד שמשפיעות ומטיבות מאוד עם מראה הפנים הכללי.

טיפולי הבהרה-פנים מביאים את עור הפנים למרקם ולגוון אחיד דבר שיקל על בחירת האיפור והנחתו וכמובן ישפר לאין שעור את המראה האסתטי של עור הפנים.

טיפולי הבהרה-פנים מומלצים מאוד והם הפתרון האידאלי עבור מראה פנים עם כתמים.

 

 

 

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest