אנטי אייג'ינג

אנטי אייג’ינג כיום הפך לא רק למוצר או טיפול רגיל, אלא זה דרך חיים לכל דבר. הגיל המתאים ביותר לכניסה לתהליך של אנטי אייג’ינג הוא גיל ה-30. כידוע הזדקנות העור מתחילה החל מגיל 20 גם לנשים וגם לגברים. ההזדקנות יכולה להתגבר רבות בעקבות העישון, הלחץ וקרני השמש.

למה מכשירי אנטי אייג’ינג הפכו לפופולאריים כל כך?

עד כה היה נהוג לטפל בהזדקנות העור על ידי אמצעים קוסמטיים. אך העובדה היא כי לא ניתן לטפל בשרירים רפויים כאשר הם מאבדים את הטונוס. אנטי אייג’ינג משתמש בטכנולוגיות חדשות לטיפול בעור האדם ללא חדירה כירורגית. הטיפול של אנטי אייג’ינג אינו מתמקד אך ורק בעור הגוף, אלא גם בשרירים עצמם. שכן העיקר הוא לחזק את השריר ובכך לעזור גם לעור להיות חלק יותר.

התאמה אישית לכל מטופל

שיטת אנטי אייג’ינג דוגלת בהתאמה אישית של הטיפול לכל סוג של המטופל. ההתאמה מתבצעת על ידי המומחה ורק הוא יכול לקבוע את רמת ההזדקנות של העור אצל הפציינט ובכך להמליץ על התכשירים הרואיים לטיפול. הטיפולים של אנטי אייג’ינג מתבצעים בחלקם במכון הרפואי וכמו כן גם בבית באופן עצמי על ידי המטופל. תכנית הטיפול דורשת חשיבה מעמיקה של המטפל בהתחשב לכל הפרטים הקטנים של מצבו הנוכחי של הפציינט ולכן עליכם לבקש את תעודת ההסמכה של המטפל בכדי להיות בטוחים כי תקבלו  טיפול הוגן.

טיפולי אנטי אייג’ינג בבית

באילו מוצרים תצטרכו להשתמש בשביל טיפול אנטי אייג’ינג? חשוב ביותר שהמוצרים בהם אתם משתמשים לצורך אנטי אייג’ינג יהיו בריכוז גבוה של מוצרים פעילים. רמת ריכוזיות החומרים הפעילות גורמת ישירות על אופן ההתמוססות של התכשיר. קיים מספר רחב של מוצרי אנטי אייג’ינג בשוק הארצי. הנכם מוזמנים לפנות למומחים על מנת לקבל ייעוץ והמלצה אודות המוצרים בהם כדאי להשתמש לצורך טיפולי אנטי אייג’ינג.

טיפול אנטי אייג’ינג במכון רפואי מקצועי

טיפולי אנטי אייג’ינג במכון מקצועי הם חלק בלתי נפרד מכל תהליך הטיפול. ההתאמה האישית לתכשירים תבוצע דווקא בו וכן גם רוב הטיפולים. על כן עליכם לבחור במכון איכותי ובדוק שכן טיפול זה כאמור דורש מיומנויות מקצועיות רבות. טיפול אנטי אייג’ינג במכון מקצועי מתבצע על ידי החדרת תמציות פעילות לעור על מנת לעקב את תהליך ההזדקנות שלו. הטיפול של אנטי אייג’ינג בא ביחד עם שילוב בפילינג. תכשיר זה נועד להמיס את התאיים הקרניים ובכך להעניק מראה זוהר וחלק יותר לעור הגוף של המטופל. טיפול אנטי אייג’ינג יכול לבוא לידי ביטוי עם שילוב של חומרים ותכשירים אחרים וכל זה בתיאום מראש עם המומחים.

אנטי אייג’ינג הספיק להוכיח את עצמו כיעיל ביותר לצורך מניעת הזדקנות העור. בכל העולם רופאים רבים עוברים לטיפולי אנטי אייג’ינג כתחליף לשיטות הקודמות.

 

שתפו את המאמר

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest