גבות הן החלק המרכזי בהבעת הפנים ולכן לכאורה אין שום טעם לעשות בהן שינוי כלשהו, שכן זה יכול לפגוע באישיות שלכם. יחד עם זאת ניתן לעשות עצוב גבות כזה אשר רק יוסיף להבעת הפנים שלכם. אנו מדברים על עצוב גבות מקצועי אשר בא על מנת למרוט קצוות ושערות בולטות ולא לעשות שום שינוי בצורת הגבות עצמה.

לפני שאתם מגישים לקוסמטיקאים על מנת לעשות עצוב גבות מקצועי, תזכרו כי לא משונה איזה כיוון של עצוב גבות תבחרו, העיקר הוא לשמור על הצורה הטבעית שלהן. לצורך דוגמא של עצוב גבות מופרז, ניתן לראות כוכבי קולנוע רבים. הגבות שלהם לא נראות אמיתיות אפילו בשביל הסרט, ולכן מומלץ להתרחק מן עצוב גבות שכזה.

כאשר אתם נמצאים בפגישה עם הקוסמטיקאית תסבירו היטב מה אתם רוצים לעשות עם הגבות שלכם. תזכרו כי אתם אלו אשר יחליטו באופן סופי מה יעשו עם הגבות שלכם. ביחד עם זאת, מומלץ בחום להיעזר בעצתה של הקוסמטיקאית בדבר עצוב גבות, שכן אתם מדברים עם המקצועית שיכולה לסייע לכם רבות בבחירה הנכונה.
תהליך עצוב גבות
כל תהליך של עצוב גבות צריך להיעשות תחת ההשגחה מצדכם. תהליך כזה צריך לבוא בהדרגה ובכל שלב צריך להיבדק על ידיכם. הקוסמטיקאית יכולה להציע לכם עצוב גבות מתוך הקטלוג שלה, ואתם מצדם יכולים לבחור משם את העיצוב.
איזה עצוב גבות יתאים לי?
קיים מגוון רחב של עצות גבות. עבור בעלי צורת פנים חדה יתאים עצוב גבות עבה ושטוח, דווקא עצוב כזה מסייע לבעלי פנים חדות מראה צעיר יותר. עצוב גבות זה יכול להתאים גם לבעלי צורת פנים אורכה, שכן עצוב כזה יעניק צורה מעוגלת יותר לפנים. עבות שטוחות אינם מתאימות כלל לבעלי צורת פנים מעוגלת. עצוב גבות המתאים ביותר לבעלי צורת פנים מעוגלת היא גבה עם זווית. עצוב כזה יוכל להאריך את הפנים שלכם ולהוסיף לצורה של הבעת הפנים שלכם.

עצוב גבות אשר נבחר באופן סתמי יכול להוביל לתוצאות מאוד גרועות. הבעיה העיקרית בכך היא כי השערות בגבות צומחות בקצב מאוד איטי, ותצטרכו להופיע בקהל זמן רב עם עצוב גבות שלא הולם את צורת הפנים שלכם. על מנת למנוע מצבים כאלה, מומלץ ביותר להשקיע זמן וכסף בבחירת עצוב גבות אשר יתאים לכם במיוחד. כמו כן אתם מוזמנים להתייעץ עם החברים שלכם אשר כבר עשו עצוב גבות אצל קוסמטיקאית מסוימת ויצאו שבעי רצון. שיטה זו יעילה ביותר שכן רק הלקוח יוכל להעיד על המקצוענות של קוסמטיקאית כלשהי.

קוסמטיקאיות ובתי עסק מקצועיים רבים יכולים להציע לכם שירות של עצוב גבות, אך החשוב מכל הוא לזכור כי עליכם להיות תמיד עם היד על הדופק בכל שלבי התהליך של העצוב.
 
 

לקבלת ייעוץ לטיפול זה אל תהססי!