מראה עור התפוז כבר מזמן אינו גזירה מין השמיים, אין עוד צורך לבכות על מכר גורל הגנטיקה אלא לשמחו על ההתפתחות הטכנולוגית המבורכת שיש בתחום. עולם בו יופי ושלמות מובילים דעת קהל זה אך טבעי לראות איך טיפול בצלוליט הוא דרישת שוק הצמא לשמוע על שיטות טובות וליהנות מהן. אז נכון שגם את תוכלי לבדוק על עצמך את יעילות השיטות המיושנות המתיימרות להציע טיפול בצלוליט ודורשות ממך חמישה ימי אימון מסיבי בחדר כושר ולאחרי תקופה גלי לנו האם חל שינוי…או לחלופין תוכלי ליהנות מהטכנולוגיה הקיימת המציעה טיפול בצלוליט בשיטות מתקדמות אשר יעילותן הוכחה זה מכבר במגוון דרכים.

טיפול בצלוליט – מה זה בכלל צלוליט ?

תופעת הצלוליט נפוצה בעיקר אצל נשים הנושקות לגיל השלושים וזהו מצב בו מתפתחת דלקת תחת השכבה התחתונה של העור ומביאה לרפיון של העור ולמצב של עור גלי הדומה לקליפת תפוז או למרקם של גבינת קוטג'. במרבית המקרים הצלוליט מתחיל באזור הישבן והירכיים ומשם הוא עשוי להתפשט לאזורים אחרים בגוף ולהגיע אף לבטן ולזרועות. שיטות טיפול בצלוליט מסייעות למראה של מצב העור ועושות בו פלאים, ממראה עור רפוי וגלי שיטות טיפול בצלוליט טובות ומתקדמות מצליחות להביא למראה עור מתוח וחלק. שיטות טיפול בצלוליט הפכו מבוקשות כל כך כיוון שהצלוליט, פרט למראה לא אסתטי מביא איתו חוסר בטחון וקושי שבחשיפת איברים אלו, שבמקרים מסוימים הם נחשפים.

שיטות טיפול בצלוליט

מבין כל ההיצע הרחב של שיטות טיפול בצלוליט דגמנו מספר שיטות עיקריות:

וולה שייפ : שיטת טיפול בצלוליט זו עושה שימוש בגלי רדיו כדי להפחית את כמות הצלוליט ולשפר את מצב מראה העור. מכשיר הוולה שייפ משדר לעור גלי רדיו וגלי אולטרא אדומה היישר לאזור המטופל ושילוב פעולה זו עם פעולת עיסוי ויניקה על ידי וואקום הוא מצליח לתת ביעילות טיפול בצלוליט וכן להצר את היקפי הגוף.

LPG: שיטת טיפול בצלוליט זו עושה גם היא שימוש ביניקה ועל ידי כך השומן נדחס ומחזור הדם מומרץ  ונוצרת בנייה מחודשת של הקולגן ושל רקמות העור תוך כדי מיגור רעלי הגוף המהווים חלק מהצלוליט ובכך משתפר פלאים מראה העור והיקפי הגוף קטנים גם הם.

טיפול בצלוליט על ידי מכשיר LPG מצריך סדרה של טיפולים הנעה בין חמש עשרה לעשרים טיפולים אשר במהלך הסדרה של טיפול בצלוליט תוכלו לראות תוצאות ולאחרי תזדקקו לטיפולים משמרים בתכיפות נמוכה.

כמובן שיש שיטות טיפול בצלוליט נוספות עליהן תוכלו לקבל פרטים ומתוכן תוכלו לבחור את השיטה שלכם, וחשוב שתבחרו שיטת טיפול בצלוליט מוכרת אשר מבוצעת במקום מסודר ומוכר, ובנוסף, חשוב לבדוק: ששיטות טיפול בצלוליט לא אמורות להיות פולשניות ולא אמורות לסכן את הבריאות. שיטות טיפול בצלוליט לא אמורות להיות כרוכות בכאב ולכן גם אינן נעשות תחת הרדמה או אלחוש. וכמובן, שיטות טיפול בצלוליט יעילות מגובות בהתחייבות לתוצאות מינימליות ומומלץ לבחור אך ורק בשיטות המסוגלות לתת הבטחה מינימלית שתספק אתכם כדי למנוע אכזבות מיותרות..
 
 

לקבלת ייעוץ לטיפול זה אל תהססי!