מדובר בשיטה מאוד עתיקה ויעילה ביותר. הסרת שיער בשעווה ידועה לנו עוד ממצריים העתיקה, שיטה זאת הייתה נפוצה בקרב נשי האצולה המצרית דאז. כיום השיטה של הסרת שיער בשעווה מאוד פופולארית בקרב נשים בעיקר.
הסרת שיער בשעווה בעלת יתרונות הבאים:
המחיר של שיטה זו הרבה יותר זול מאשר שיטות אחרות כמו הסרת שיער בלייזר. תדירות השימוש בשיטה של הסרת שיער בשעווה הרבה יותר קטן מאשר שיטות של גילוח או משחות. ניתן להסיר שיער בשיטה זו באופן אישי בתנאי הבית ולא להיעזר באף אחד, מצב עניינים זה הופך את השיטה של הסרת שיער בשעווה לנוח, נגיש וזול יותר.

היתרון ההכרחי של הסרת שיער בשעווה הוא בכך שמדובר בשיטה טבעית לכל דבר ועניין. לעומת השיטה של הסרת שיער בלייזר, שיטה זו אינה יכולה להזיק לעור האדם בכל דרך שהיא. שעווה עצמה היא חומר שמאוד ידידותי לעור האדם ואשר בא לידי שימוש בקרב בני האדם לאורך כל ההיסטוריה.

הסרת שיער בשעווה מתאימה לכל אחת ואחד ללא הבדל. היא מתאימה לכל סוג וצבע של העור ושל השיער עצמו. החיסרון היחיד של שיטה זו הוא בכך כי יש צורך לחזור על תהליך הטיפול כמה וכמה פעמים. לרוב, עושים הסרת שיער בשעווה פעם בחודש ובמקרים מסוימים פעם בחודשיים.
מה דרוש בכדי לעשות הסרת שיער בשעווה בתנאי הבית?
כאמור שיטה של הסרת שיער זו יכולה להתבצע בתנאי הבית ואינה מחייבת את המבצע במקצועיות כלשהי. כל מה שנדרש על מנת לעשות הסרה זו הוא השעווה המיוחדת. מדובר בשעווה בריאותית אשר ניתן למצוא אותה במכונים קוסמטיקאים. הסרת שיער בשעווה מאוד נוחה וקלה, למרות זאת מומלץ ביותר להתייעץ עם רופא קוסמטיקאי בטרם התחלתם הסרת שיער בשעווה. רופא או קוסמטיקאי כזה אתם יכולים למצוא בכל מכון רפואי.
זהירות בתהליך של הסרת שיער בשעווה
לרוב תהליך של הסרת שיער בשעווה ניתן לעשות גם בתנאי הבית, אך קיימים מקרים בהם לא יכולים להסתדר עם זה לבד ואז נגשים לקוסמטיקאים או רופאים מקצועיים. כמובן שההשגחה של המומחה מומלצת כמו בכל דבר אחר, אך הסרת שיער בשעווה יכולה להתבצע גם בלעדיו. באם אתם חוששים כי לא תוכלו לעשות הסרת שיער בשעווה, מומלץ בפעמים הראשונות לראות איך עושים את זה מומחים ואז להתחיל לעשות לבד. תזכרו כי עליכם לבצע הסרת שיער בשעווה באופן קבוע, לפחות פעם בחודש ולכן מומלץ ביותר ללמוד לעשות זאת לבד. הסרת שיער בשעווה היא אופציה מצוינת כאשר אתם סובלים בשיער יתר ואינכם מעוניינים לעבור תהליך של הסרת שיער בלייזר. הסרת שיער בשעווה הצליחה להוכיח את עצמה כשיטה מוצלחת ונוחה ביותר. כולכם מוזמנים לנסות את הסרת שיער בשעווה על עצמכם.
 
 

לקבלת ייעוץ לטיפול זה אל תהססי!