בואו נודה באמת: כולנו שואפים לעור חלק, נקי משיער מיותר ומביך. אבל איך מתמודדים עם שיער בעייתי להסרה, שלא מגיב גם לשיטות המתקדמות ביותר? הבעיה הזו וודאי מוכרת לרבים וגורמת לא פעם לאי נוחות רבה. ובכן, לא עוד! הסרת שיער SELECTIF הנו הפתרון שמציע בדיוק למקרים האלו מכון אורמדיקס לקוסמטיקה רפואית. כשמדובר בשיטת הסרת שיער SELECTIF, הרי שזוהי המצאה שהיא בגדר מהפכה של ממש, המשתמשת בטכנולוגיית אולטרסאונד לקבלת התוצאות הטובות ביותר. הסרת שיער SELECTIF מאפשרת הסרה גם מאיזורים העדינים, אינה כרוכה בכאבים ומהווה פתרון יעיל לגברים ונשים כאחד.
הסרת שיער SELECTIF – אז איך זה עובד?
אז מה כל כך מיוחד בשיטת הסרת שיער SELECTIF? ובכן, לא מעט. את הסוד מאחורי הסרת שיער SELECTIF ניתן לתמצת במילה אחת: אולטרסאונד. השימוש באולטרסאונד נפוץ ברפואה והוא יעיל בסריקת איברים, בדיקת רקמות ועוד. מהו האולטרסאונד וכיצד הוא פועל במקרה של הסרת שיער SELECTIF? ראשית, מדובר בתדרי קול נמוכים מכדי שהאוזן האנושית תוכל לשמוע. גלי הקול מסוגלים לנוע בין מולקולות החומר, ומהירותם משתנה בהתאם למסתו. במקרה שלנו, מדובר ב-1800 מטר לשנייה! הפעולה הנעשית היא הרס ממוקד של שורש השערה. מכשיר הסרת שיער SELECTIF הופך בעצם אותות חשמליים לגלי אולטרסאונד, ואת החזרי הגלים הוא מעביר שנית לאותות חשמל. כך מתרחש תהליך הסרת שיער SELECTIF בדייקנות מירבית: האולטרסאונד מזהה ומבודד את השערה. בנוסף, מאחר שהשיער צומח במחזורי צמיחה שונים ובכמה שלבים בכל פעם, טיפול הסרת שיער SELECTIF כולל מספר מפגשים עם המטופל המקיפים את כל השלבים הללו, בכדי להגיע לתוצאות מירביות.
יתרונותיה של שיטת הסרת שיער SELECTIF
מהן בעצם הסיבות להצלחתה של השיטה החדשה? ראשית, הסרת שיער SELECTIF מתאימה לכל סוגי השיער: צבוע, עבה או דק במיוחד. חשוב להדגיש כי טיפול הסרת שיער SELECTIF נעשה ללא כאב והנו בטוח לעור שמסביב: גלי האולטרסאונד אינם עוברים בין חומרים, כך שהאנרגיה נשארת כולה בשערה. מכאן שניתן לעשות את הטיפול בכל הגוף: באיזורים רגישים, מקועקעים ועוד. לא סתם הסרת שיער SELECTIF זכתה בפרס לחדשנות טכנולוגית: מחקרים הוכיחו כי תוצאות הסרת שיער SELECTIF אינן נופלות מטיפולי הלייזר המובילים בעולם. בנוסף, בזכות תכונותיהם הייחודיות של גלי האולטרסאונד, הסרת שיער SELECTIF מהווה השלמה מעולה לטיפולי הסרת שיער קודמים, כגון לייזר ואור אינפרא. ואילו מי שנתקל במצב בו השיער אינו מגיב לטכנולוגיות אור, ישמח לגלות כי הסרת שיער SELECTIF היא הדרך האידאלית לסלק את השיערות המיותרות אחת ולתמיד. מדובר בפתרון המושלם לגברים ונשים הסובלים משיעור יתר הורמונאלי, שיער פלומתי ועוד: עבורם הסרת שיער SELECTIF תהיה הבחירה המוצלחת ביותר. מכאן, לאור כל יתרונותיה, לא פלא שיותר ויותר אנשים מגלים כי הסרת שיער SELECTIF מהפכנית ביעילותה ובטיחותה!

 
 

לקבלת ייעוץ לטיפול זה אל תהססי!