הסרת שיער הפכה לנחלתם של רבים. לא רק נשים מעדיפות לעשות הסרת שיער באופן סופי מאשר לעשות זאת מדי חודש. הסרת שיער נפוצה כיום גם בקרב גברים. אנשים אשר סובלים משיער יתר באזורים מסוימים, לרוב מתקשים להסתדר בחיי היום-יום שלהם במיוחד בקיץ ובמיוחד במדינה החמה כמו ישראל. מעובדה זו גם גברים רבים בארץ מגיעים לידי פתרון של הסרת שיער באופן קבוע, בין בשיטה של לייזר ובין אם בשיטות טבעיות אחרות. מרפאות ומכונים רבים כיום בארץ יכולים להציע לכם שירות של הסרת שיער במספר דרכים שונות.

הסרת שיער בלייזר – יתרונות וחסונות

מומלץ ביותר לעבור בדיקת המותאמות לשיטה זו בטרם ניגשתם לטיפול עצמו. ייתכן מאוד וסוג העור שלכם לא יוכל לעמוד בטיפול כזה שכן מדובר בטיפול כירורגי לכל דבר. הסרת שיער בשיטה זו מתאימה במיוחד לאנשים בעלי גוון שיער כהה וצבע עור בהיר.   קרן הלייזר פועל בשיטה של זיהוי שיערות כאשר הן מנוגדות לצבע העור. כאשר לייזר מוצא שיערות כאלה הוא מסיר אותם באופן סופי ביחד עם השורש שלו. הטיפול עצמו מתבצע בהדרגה ודורש כמה שלבים של טיפול. לרוב, לאחר בדיקת המותאמות מול הרופא או המכון הרפואי, המטופל קובע כמה מפגשים אשר בהם יבוצעו שלבי הטיפול. יחד עם זאת הסרת שיער בשיטה של לייזר דורשת מספר של שלבי טיפול מועט הרבה יותר מזה של שיטות הסרת טיפול אחרות. למעשה, שיטה זו מומלצת לכל מי שמתאים לה ואינה יכולה להזיק בדרך כלשהי. הטיפול של הסרת שיער בשיטה של לייזר דורש מקצועיות ומיומנות רבות מצד הרופא ולכן יש לבדוק את התעודות של הרופא או המרפאה בטרם הגשה לטיפול.

שיטות אחרות של הסרת שיער

הסרת שיער יכולה להתבצע גם בדרכים רבות אחרות. כאשר מדובר בעור מאוד רגיש, ייתכן ושיטה של הסרת שיער בלייזר אינה מתאימה. באופן זה מגיעים לשיטה אחרת שנפוצה כיום גם כן. השיטה נקראת אינפרא אדום והיא שיטת הסרת שיער שמתאימה במיוחד לעור עדין ורגיש, מאחר והקרן של אינפרא אדום אינו ממוקד כמו קרן של לייזר. מצב עניינים זה גורם לטיפול לא יעיל של הסרת שיער ויכול לדרוש טיפולים חוזרים רבים באותה השיטה.

שיטת הסרת שיער על ידי IPL

שיטת הסרת שיער זו מתאימה לכל סוג של לקוח ולכל סוגי השיערות והעור. הסרת שיער בשיטה זו יכולה לעלות הרבה יותר מאשר שיטות אחרות, אך היא הכי בטוחה והכי יעילה. השיטה של הסרת שיער בטכנולוגיה של IPL אינה מוצעת במכונים רפואיים רבים בארץ שכן היא לא פופולארית במיוחד. ניתן להיעזר בחיפוש באינטרנט או דפי זהב על מנת למצוא מכון רפואי המציע הסרת שיער בשיטה של IPL  וכמו כן מומלץ ביותר לקבל חוות דעת של הלקוחות הקודמים.