עם הזמן תאי העור שלנו מתים ואת מקומם תופסים תאים חדשים. רוב התאים המתים אינם נעלמים מעצמם והם ממשיכים להתקיים על הגוף. על מנת להוריד את התאים הללו, משתמשים בשיטה חדשנית של פילינג עמוק. שיטת הורדת תאים זו אינה גורמת מלווה בכאבים או בתופעות לוואי והיא נחשבת לשיטה הכי שימושית ומתקדמת.

כיצד מתבצע התהליך של פילינג עמוק?

ראשית נעשית כוויה חלשה על חלק הגוף המטופל. כוויה זו כמעט ולא תהיה מורגשת על ידי המטופל וכן גם בהמשך התהליך של פילינג עמוק. למעשה כוויה זו נעשית על גבי העור הישן ואינה מגיעה לעור החדש ולכן שיטה זו כל כך בטיחותית.

השלב הבא לאחר הכוויה הוא שלב של סליקת התאים הישנים. בשלב הזה פעולת הכוויה אפשרה סליקה קלה ויעילה יותר. השלבים הללו זהים גם לשיטה של פילינג רגיל וגם לשיטה של פילינג עמוק. ההבדל בין שני השיטות יבוא בשלב מאוחר יותר, כאשר פילינג עמוק, כשמו כן הוא, יתחיל להיכנס עמוק עד התאים החדשים של העור.

פילינג עמוק נועד לא רק להוריד את התאים המתים של העור, אלא גם להעניק צבע צעיר יותר לתאים החדשים. דווקא מסיבה זו הפופולאריות של פילינג עמוק הולכת וגדלה בעולם וגם בארץ.

הייחודיות של פילינג עמוק כלפי סוגים אחרים של פילינג

פילינג עמוק הוא לא רק טיפול רפואי, אלא גם טיפול קוסמטיקאי מאוד מוצלח. לרוב, טיפול זה נעשה בהרדמה מקומית ובמקרים מיוחדים ורק לרצונו של הלקוח, טיפול זה נעשה בהרדמה מלאה. נקיטת אמצעים אלה תעזור רבות ללייזר הרפואי להיכנס לתאים החדשים של עור האדם ככה שהמטופל לא ירגיש אותו.

על מנת לבצע טיפול בשיטה של פילינג עמוק, ישנו צורך במכשירים רפואיים מיוחדים. המכשירים אשר מיועדים לפילינג רגיל אינם יכולים לעשות את הטיפול המלא של פילינג עמוק.

היכן עושים פילינג עמוק?

בישראל ניתן לעשות טיפול של פילינג עמוק  אך ורק במרפאות פרטיות. לרוב מדובר במרפאות קוסמטיקאיות אשר מתמחות בטיפולים אסתטיים.  על מנת להחליט על המקום בו תרצו לעשות את הטיפול של פילינג עמוק, עליכם לקחת בחשבון כמה דברים חשובים:

1.    בראש בראשונה המכון הקוסמטיקאי צריך להיות בעל תעודת הסמכה להעברת טיפולים של פילינג עמוק. הרופאים מוכרחים להיות מוסמכים ובעלי תעודות מתאימות להעברת פילינג עמוק. את כל הדגשים ההכרחיים הללו עליכם לבדוק בטרם הגעתכם לטיפול.

2.    תזכרו כי הטיפול של פילינג עמוק הוא ניתוח כירורגי ופולשני לכל דבר ועניין. פילינג עמוק מחייב את המנתחים לעשות בדיקות מקדימות ועליכם לציית להוראות הרופאים בשלב הבדיקות.

תמונת המצב מאוד ברורה- אתם נמצאים לפני תהליך כירורגי של פילינג עמוק ועל כן עליכם לנקוט באמצעים על מנת להבטיח לכם ניתוח יעיל וקל

 
 

לקבלת ייעוץ לטיפול זה אל תהססי!