התהליך של טיפול פילינג נועד לקלף את תאי הגוף המתים בעזרת תכשירים כימיקליים. על ידי קילוף של התאים המתים על ידי פילינג, התאים החדשים נחשפים ועושים א העור לחלק ומחודש.

כיצד פילינג מחדש את העור?

כימיקליים רפואיים של פילינג נספגים בעור במהירות רבה וללא תופעות לוואי. הרופא המטפל יעשה בחירה נכונה בכמות הכימיקליים וברמת הפעילות שלו על מנת להגיע לתוצאות הרצויות. פילינג יכול להוביל גם לתוצאות מאוד עדינות, בכדי להגיע לתוצאות אלה יש להשתמש בחומרים עדינים במיוחד. לפעמים הרופא המטפל יוכל להחליט כי עליו לחזור על טיפול פילינג כמה וכמה פעמים תוך כדי הטיפול הכולל, וזאת על מנת להגיע לתוצאות הרצויות. במקרים מסוימים יוחלט כי יש להשתמש בחומרי פילינג פחות עדינים, במיוחד כאשר מדובר בהסרת קמטים ומפגעי העור אשר נוצרים מהזדקנות העור.

טיפול פילינג אינו יכול לגרום נזק כלשהו לעור האדם, שכן הכימיקלים של פילינג מאוד ידידותיים לעור האדם והוא מקבל אותם כחלק מהתהליכים הטבעיים אשר הוא חווה בחייו. יחד עם זאת ההתייעצות עם הרופא המומחה הכרחית כאן, שכן מדובר בתהליך הטיפול מאוד עדין. מכונים רפואיים רבים בארץ מציעים את השירות של פילינג לכל הגילאים, ככה שאין סיבה שלא תמצאו רופאה שיעשה לכם את הטיפול. אל תשכחו לבקש את תעודת ההסמכה אצל הרופא.

תהליך הטיפול מתבצע עד לשכבה מסוימת. כתוצאה מטיפול זה ייתכן ותופיע אדמומיות מסוימת באיזור המטופל, אך עם התחדשות תאי העור, האדמומיות תיעלם. יתכן ותהיה גם נפיחות קלה באזור המטופל, אך אין צורך לדאגה, שכן זהו תהליך של טיפול נורמלי ותופעות אלו עתידות להיעלם עם התחדשות התאים המידית.

תופעת לוואי נוספים של טיפול פילינג

ייתכן וחלק מהמטופלים בשיטה של פילינג יחושו אי-נוחות במידה מסוימת לאחר הטיפול. הרופא המומחה צריך לקחת השגחה קבועה בתקופה מסוימת לאחר הטיפול של פילינג. לפעמים, כאשר טיפול ליסינג בוצעה לא במידה מספקת, הרופא המטפל יחליט לחזור על הטיפול כמה וכמה פעמים בתהליך הטיפול הכולל. מצב עניינים זה אומר כי עליכם לבחור ברופא פילינג אמין ומקצועי בטרם ניגשתם לטיפול זה. פילינג הוא תחום מאוד פופולארי בקרב רופאים רבים ולא רק קוסמטיקאים, לכן עומד בפניכם מגוון רחב של הצעות מרופאים שונים וחשוב מכל לא לפספס את ההזדמנות.

תזכרו כי פילינג בשלב מוקדם יכול לפתור הרבה בעיות. הגיל המומלץ לטיפול של פילינג הוא החל מגיל 30 ומעלה. במקרים מסוימים כאשר הכתמים נראים לעין בטרם מילאו 30 שנה, עושים פילינג גם. הקריטריון המרכזי בכל הקשור לטיפול בשיטה של פילינג הוא התוצאות שלו.  מומלץ ביותר להתייעץ עם אנשים שכבר חוו על עצמם טיפול זה בעבר ורק הם אלו אשר יוכלו להמליץ לכם על המרפאה או על רופאה מסוים