נעורים. אפילו המילה עצמה מעלה בעינינו אסוציאציות של יופי, קלילות וחן. הרי כשמדובר במראה שלנו, כולנו שואפים למראה הצעיר, הרענן. ובמיוחד כשמדובר בעור הפנים: מי לא רוצה עור פנים רך, חלק ונקי? הדרך הבטוחה והטובה להשיג זאת היא שיטת פוטו רג'וביניישן. פוטו רג'וביניישן זו שיטה שהומצאה בשנות ה-90, נועדה בעצם לחדש את העור ולהסיר כתמים. בטיפול פוטו רגו'ביניישן נעשה שימוש באמצעים טכנולוגיים חדשניים, הוא אינו מסוכן, לא כרוך בכאבים, ומהווה פתרון יעיל  לסובלים מבעיות עור שונות.

פוטו רג'וביניישן – מה התהליך?

מקור השם פוטו רג'וביניישן בא מהמילה "אור" (פוטו), וכשמו כן הוא, מדובר בתהליך חידוש העור באמצעות אנרגיית קרני האור. במהלך טיפול פוטו רג'וביניישן נעשה שימוש בטכנולוגיית IPL: קרני האור וספקטרום הצבעים שהן מייצרות. הצבעים משתנים מטיפול לטיפול, לפי סוג העור והבעיות הספציפיות איתן מתמודדים. בתהליך פוטו רג'וביניישן, גלי האור נשלחים אל תוך השכבות העמוקות של העור. בהמשך, אנרגיית האור מומרת לאנרגיית חום ממוקדת, וזו ממיסה את הכתמים. קרני האור בטיפול פוטו רג'וביניישן יודעות לזהות את ריכוזי המלנין באיזורים בהם יש כתמים, כך שאין שום פגיעה בסביבתם הקרובה. בנוסף, בעקבות התהליך, נוצרים בתא חומרים המשפיעים על האלסטיות של העור, כך שטיפול פוטו רג'וביניישן מסייע בחידוש האלסטיות והחוזק של העור ובהעלמת קמטים.

למי זה מתאים ומה קורה בהמשך?

טיפול פוטו רג'וביניישן מושלם לטיפול בהופעת כתמים טורדניים על העור והבהרת העור. בנוסף, זהו טיפול יעיל לצורך העלמת נימי דם בולטים וקמטים. פוטו רג'וביניישן נועד לחדש את העור ולהעניק לו מראה צעיר, והוא מתאים גם כטיפול בנזקי האקנה. בנוסף, פוטו רג'וביניישן מותאם לסוגי עור שונים, והוא יעיל הן כטיפול יחיד, והן לחיזוק טיפול קוסמטי אחר (כגון טיפול באקנה, אנטי אייג'ינג וכדומה). כתוצאה מכך, גם אנשים בעלי רקע רפואי שונה ימצאו כי פוטו רג'וביניישן שימושי ונוח. כמו כן, יתרון משמעותי של פוטו רג'וביניישן הוא שאין הוא דורש הכנה מוקדמת ואינו כרוך בזריקות או בהרדמה. ניתן להרחיב את הטיפול לאיזורים נוספים בגוף מלבד איזור הפנים, אך יש לזכור להסיר שיער באיזורים אלה לפני שניגשים לעשות פוטו רג'וביניישן, שכן טכנולוגיית IPL משמשת, בין היתר, להסרת שיער לא רצוי.

כאמור, פוטו רג'וביניישן אינו תהליך כואב, והוא נעשה במהירות וביעילות. התופעות שמופיעות במהלך הטיפול עצמו הן תחושה של חום ומעט עקצוצים. בנוסף, לאחר טיפול פוטו רג'וביניישן עלולה להופיע אדמומיות והתכהות זמנית של העור, אך תופעות אלה יחלפו מעצמן תוך כשבוע. לצורך השגת תוצאה מושלמת בטיפול פוטו רג'וביניישן, יש בדרך כלל צורך במספר מפגשים עם המטופל. ובהמשך? מטופלים רבים בשיטת פוטו רג'וביניישן העידו כי הכתמים ובעיות העור לא חזרו עוד, כך שתהליך פוטו רג'וביניישן הנו מה שיפתור את הבעיות אחת ולתמיד, תוך השארת עור חלק ונקי מכתמים.

 
 

לקבלת ייעוץ לטיפול זה אל תהססי!